TOPÍME & CHLADÍME

TOPÍME&CHLADÍME 2v1

Představujeme vám japonskou novinku pro horké, nebo chladné dny. Haori má nejen skvělý design, ale i nejmodernější vybavení. Nemusíte se bát, že vám do pokoje namontujeme nevzhlednou, hučící a foukající bílou krabici. Speciální technologie Ultra Pure pro pasivní filtraci a aktivní ozonový filtrační systém zajišťují nejvyšší hodnoty účinnosti. Plazmový ionizátor eliminuje a neutralizuje částice prachu, pylů a virů. Samočisticí výměník Magic Coil udržuje perfektní čistotu.

Standardní součástí klimatizační jednotky je i WIFI modul, díky kterému můžete ovládat zařízení prostřednictvím aplikace nebo hlasového asistenta. Designový černý ovladač s podsvíceným displejem vám pomůže nastavit úsporný režim nebo HI-Power režim pro rychlé ochlazení místnosti.

TOSHIBA KLIMATIZACE & VYTÁPĚNÍ

V nabídce máme osvědčenou japonskou značku Toshiba v různém cenovém rozpětí. Kromě HAORI můžete mít i jednotku Shorai Edge, která díky speciálním klapkám na výdechu zajišťuje příjemné 3D proudění vzduchu bez pocitu průvanu. Velmi kvalitní volbou je i základní jednotka Seiya, která má všechny výhody invertorové technologie a kterou lze ještě vylepšit přidanou filtrací s aktivním uhlíkem a tříslovinou pro eliminaci zápachů. A navíc, výraz SEYIA znamená tichá noc. Speciální režim oceníte zvláště v ložnici.

S naší nabídkou klimatizací můžete chladit, nebo vytápět jediný pokoj nebo celou domácnost s multi-splitovým řešením. Záleží jen na vás. 

Zavolejte nám nebo si napište o více informací, připravíme nabídku na míru vaší nemovitosti. V létě se s jednotkou Haori ochladíte a v zimě vám bude příjemné teploučko.

Zajistíme vám tepelnou pohodu po celý rok.