TOPÍME & CHLADÍME

REFERENCE

"Dobrý den, posílám pro zajímavost foto instalace v interiéru i zvenku. Ještě bych chtěla pochválit a poděkovat za vstřícné a ochotné jednání s vaší firmou a za šikovnost a ochotu obou pracovníků při montáži klima!"
Vinšová
"Veliká spokojenost. Rozhodli jsme se pro klimu Haori i z důvodu krásného designu, který se hodí k interiéru bytu! Konečně nemusíme v chladných dnech čekat na topnou sezónu a kdykoliv si přitopit i na dálku přes telefon. Děkujeme za krásnou a čistou práci! Firmu Topíme&Chladíme můžeme jen doporučit." 🙂
Tereza P.
"Chtěl bych touto cestou poděkovat firmě Topíme&chladíme, za velice kvalitně odvedenou práci při montáži klimatizace. Jsou rychlý a spolehlivý. Doporučuji ostatním co si chtějí zabudovat klimatizaci. Ať se určitě obrátí na tuto firmu. Ještě jednou děkuji."
Miroslav Klůc
"Dobrý den, dnes je to přesně tři měsíce, co jste nám do bytu nainstalovali dvě klimatizační jednotky, s kterými jsme velmi spokojeni. Bez problémů vytopíme celý byt 3+1. Jsme nadšení, protože proti loňskému roku, kdy jsme topili elektrokotlem, jsme ušetřili 50 % nákladů za elektřinu. Chtěli bychom vám poděkovat za vstřícné a profesionální jednání. Vaši firmu budeme určitě doporučovat."
Rodina Černých
"Dobrý den, děkujeme za perfektně odvedenou práci, Vaši firmu můžeme jen doporučit všem, kteří chtějí profesionální, zároveň i osobní přístup při montáži klimatizace. Již klimatizujeme a od podzimu se těšíme i na přitápění Vámi namontovanou klimatizací :-). Vše proběhlo hladce a s osobním přístupem."
manželé Zelenkovi

Fotogalerie