TOPÍME & CHLADÍME

DAISEIKAI 9

Úsporné topení i chlazení A+++

A
TOSHIBA_Logo-500-300x64[1]

Nejvyšší řada Daiseikai je nejkomfortnější řadou jednotek Toshiba HOME, zaměřenou na nízkou spotřebu a vynikající schopnost čistění vzduchu. Klimatizace Daiseikai 9 je přesným odrazem japonské dokonalosti. Vyznačuje se hladkým, čistě bílým velkoplošným designem v nadčasovém provedení, který dokonale splyne s interiérem.

Dokonalou kvalitu a čistotu vzduchu zajišťuje aktivní elektrostatický filtr PLASMA PURE a ionizátor vzduchu. Díky zachycení i těch nejjemnějších alergenů přináší úlevu všem lidem trpícím alergiemi nebo astmatem!

Japonský smysl pro detail přináší mnoho funkcí, které splní téměř každé přání, např. 3D výdech vzduchu, díky svislé i vodorovné motorizované lamely.

chladicí výkon

2,5 - 4,5 kW

topný výkon

3,2 - 5,5 kW

účinnost SCOP

5,2 - 4,6

Hlavní výhody klimatizace TOSHIBA

Díky unikátní a dokonalé technologii invertoru TOSHIBA zařízení přesně pozná, kdy je potřeba vysoký výkon a kdy režim maximální úspory energie. Zařízení má tedy nejnižší možný příkon a extrémně nízkou spotřebu!

Technická specifikace

SCOP (Seasonal Coefficient of Perfomance), znamená sezónní topný faktor, který vyjadřuje poměr energie vyrobené a energie k tomu potřebné (spotřebované) v průběhu celého roku.

Hodnota SCOP se sestavuje z dat zjištěných na příslušných jednotkách a z klimatických dat. Průměrný roční topný faktor SCOP je udáván podle normy EN 14 825.

Konkrétně například SCOP 5,2 znamená, že tepelné čerpadlo spotřebuje 1 kWh elektrické energie na to, aby vyrobilo 5,2 kWh energie tepelné.

Z pohledu účinnosti jednotek je pak vhodné se soustředit na parametry SEERSCOP. Chladicí faktor (SEER) a topný faktor (SCOP) vyjadřují sezonní energetickou účinnost. Čím jsou čísla vyšší, tím je lepší energetická účinnost zařízení.